tieniace systémy

Všetky časti tieniacich systémov sú vyrobené z pevnostných hliníkových zliatin na povrchu opatrené vypálenou práškovou farbou - komaxit, spojovací materiál a rôzne čapy sú vyrobené z nehrdzavejúcej oceli, exkluzívne markízy sú v ramenách vybavene oceľovou reťazou s teflonovým povrchom, technické poťahové látky ARQUATI SUNCOLOR sú vyrobené z akrylových vlákien typu "Leacril Outdoor HT", u ktorých je dlhodobá stálofarebnosť zaistená prefarbovaním akrylovej hmoty pred tryskaním vlákien a vodo-nepriepustnosti do 30 mm vodného stĺpca je daná nielen povrchovou úpravou záterom - impregnáciou, ale aj spôsobom tkania. Výsledný povrch textílie vykazuje teflónový efekt - nízky uhol zmáčania, samostatné kvapky sa "zabalia" a majú snahu ľahko skĺzavať. Kolekcia markízových látok obsahuje viac ako 200 farebných prevedení a dezénov. 

Cenovú ponuku získate pomocou kontaktného formulára

Kontaktujte nás, radi Vám odpovieme.

ROLETY ››

Vonkajšie žalúzie sa prevažne montujú s krycím plechom, ktorý chráni žalúzie vo vytiahnutej polohe. Vonkajšie žalúzie je možné zabudovať aj pod fasádu, ponúkajú tak atraktívny a moderný vzhľad všetkým druhom stavieb. Pre svojou maximálnu funkčnosť a životnosť v podmienkach exteriéru si zaslúžia špeciálne postavenie medzi výrobkami tieniacej techniky.

MARKÍZY ››

Moderným trendom je využívanie tiež screenových látok u všetkých typov markíz, alebo látok s PVC povrchom, ale s obmedzením využiteľnosti pre niektoré typy markíz a pergol. Sortiment markízových systémov Vám umožňuje vybrať si podľa Vašich potrieb a velikosti zatienenia.

CLONY ››

Určené pre zatienenie veľkých terasových priestorov, alebo balkónov. Materiály používané pre výrobu markíz sú z akrylovej, impregnovanej tkaniny, vysokej kvality dostupnej v širokej škále farieb. Konštrukcia je vyrobená z lakovaného hliníka, a to vo všetkých systémoch.

SLNOLAMY ››

Čepele a vodiace lišty slnolamov sú vyrobené z tenkostenného extrudovaného hliníka. Tento materiál robí celú konštrukciu ľahkou, ale trvanlivou. Systém Sunbreaker je mobilný systém s rozsahom otáčania lopatky od 0 do 90 stupňov; ktoré môžu byť upevnené horizontálne i vertikálne.