tieniace systémy

Hliníkové predokenné rolety Roll&Styl Plus či už skriňa určená na zaobchádzanie alebo na dodatočnú montáž sa vyznačuje značným znížením prechodu tepla cez okenné jednotky. Je to dané konštrukciou samotnej rolety a vytvorením ďalšej vzduchovej medzery medzi sklom a samotnou roletou. V našej ponuke je štandardne bez príplatku dodávaná hliníková lišta RS39, ktorá je v porovnaní s konkurenčnou hrubšia po celom obvode o celých 2 mm a preto naše rolety majú neporovnateľne väčšie tepelnoizolačné vlastnosti. Tepelná úspora je značná. Dá sa povedať, že čím je rozmer Krytia väčší, tým je tepelná úspora výraznejšia. V zimnom období sa výrazne zníži prestup chladu do miestnosti a sklo je výrazne "horúcejšie" na dotyk ako bez použitia predokennej rolety. Tento princíp platí aj v letnom období, kedy je miestnosť chránená pred slnečnými lúčmi a dá sa ideálne temperovať aj bez použitia klimatizácie. 

ROLETY ››

Vonkajšie rolety sa prevažne montujú s krycím plechom, ktorý chráni rolety vo vytiahnutej polohe. Vonkajšie rolety je možné zabudovať aj pod fasádu, ponúkajú tak atraktívny a moderný vzhľad všetkým druhom stavieb.

MARKÍZY ››

Moderným trendom je využívanie tiež screenových látok u všetkých typov markíz, alebo látok s PVC povrchom, ale s obmedzením využiteľnosti pre niektoré typy markíz a pergol. Sortiment markízových systémov Vám umožňuje vybrať si podľa Vašich potrieb a velikosti.

CLONY ››

Určené pre zatienenie veľkých terasových priestorov, alebo balkónov. Materiály používané pre výrobu markíz sú z akrylovej, impregnovanej tkaniny, vysokej kvality dostupnej v širokej škále farieb. Konštrukcia je vyrobená z lakovaného hliníka, a to vo všetkých systémoch.

SLNOLAMY ››

Čepele a vodiace lišty slnolamov sú vyrobené z tenkostenného extrudovaného hliníka. Tento materiál robí celú konštrukciu ľahkou, ale trvanlivou. Systém je mobilný s rozsahom otáčania lopatky od 0 do 90 stupňov; ktoré môžu byť upevnené horizontálne i vertikálne.

Cenovú ponuku získate pomocou kontaktného formulára

Kontaktujte nás, radi Vám odpovieme.