tieniace systémy

Všetky časti tieniacich systémov sú vyrobené z pevnostných hliníkových zliatin na povrchu opatrené vypálenou práškovou farbou - komaxit, spojovací materiál a rôzne čapy sú vyrobené z nehrdzavejúcej oceli, exkluzívne markízy sú v ramenách vybavene oceľovou reťazou s teflonovým povrchom, technické poťahové látky ARQUATI SUNCOLOR sú vyrobené z akrylových vlákien typu "Leacril Outdoor HT", u ktorých je dlhodobá stálofarebnosť zaistená prefarbovaním akrylovej hmoty pred tryskaním vlákien a vodo-nepriepustnosti do 30 mm vodného stĺpca je daná nielen povrchovou úpravou záterom - impregnáciou, ale aj spôsobom tkania. Výsledný povrch textílie vykazuje teflónový efekt - nízky uhol zmáčania, samostatné kvapky sa "zabalia" a majú snahu ľahko skĺzavať. Kolekcia markízových látok obsahuje viac ako 200 farebných prevedení a dezénov. 

Cenovú ponuku získate pomocou kontaktného formulára

Kontaktujte nás, radi Vám odpovieme.

Naša ponuka produktov  z hliníkových profilov

návrh predaj montáž, dovoz samozrejmosťou

Tieniacie systémy ››

Ponúkame vonkajšie a vnútorné rolety, žalúzie, clony a slnolamy. Tiež exteriérové markízy - veľkoplošné tienenie Exteriérové markízy - veľkoplošné tienenie pokrývame sofistikovanou výrobnou radou systémov ARQUATI, v niekoľkých kvalitatívnych a teda aj cenových úrovniach. Kvalita ARQUATI markíz vychádza z dlhodobého výskumu, ktorý sa koná už dlhšie než 40 rokov.

HLINÍKOVÉ PLOTY BRÁNY ››

V našej ponuke sa nachádza viacero dizajnových prevedení hliníkových plotov v priehľadnom aj nepriehľadnom prevedení. Vďaka možnosti kombinácie typov a farieb je finálny dizajn závislý iba na individuálnych požiadavkách zákazníka. Plotové dielce sú zhotovené z hliníkových profilov.

HLINÍKOVÉ PERGOLY ››

Pergoly boli pôvodne určené ako záhradný doplnok a ako opora popínavým rastlinám. V dnešnej dobe sú terasy primárne  určené ako miesto oddychu alebo ako pracovné miesto na čerstvom vzduchu. Tento trend zvýšil požiadavky zákazníkov na komfort. Hlavným dôvodom montáže pergoly je maximálne využitie terasy aj v nepriaznivom počasí.

GARÁŽOVÉ BRÁNY ››

Ponúkame sekčné garážové brány, ktoré sa vyznačujú vysokou spoľahlivosťou a dlhou životnosťou. Sekčné garážové brány majú vynikajúce tepelne - izolačné vlastnosti a sú vhodné do novostavby i pre rekonštrukcie. U týchto brán sú použité vysokokvalitné bezpečnostné prvky, galvanicky upravené kovanie čo zabezpečí dlhodobú životnosť a funkčnosť celej konštrukcie brány.

OKNÁ ››

Okná

BAZÉNY A ICH ZASTREŠENIA ››

Naším zákazníkom ponúkame bazény so statickým posudkom, v nadštandardnom prevedení a s mnohými technickými vylepšeniami, ktoré posúvajú ponúkané bazény na najvyššiu kvalitatívnu úroveň.
K dispozícii sú najčastejšie farebné prevedenia bielej, svetlomodrej, modrej a svetlozelenej farby. Používame bazénové príslušenstvo výhradne od renovovaných a vo svete bazénov známych výrobcov, a preto sa odvážime poskytovať vysoké záručné lehoty.