sekciové a GARÁŽOVÉ rolovacie brány

Tento typ garážových brán je tým najpoužívanejším. Hlavnými prednosťami sú širokospektrálna ponuka povrchovej úpravy a moderný vzhľad. Nízka hlučnosť a priestorová nenáročnosť dotvára celkový dojem z tejto garážovej brány. O zabránenie úniku tepla sa stará zateplenie polyuretánovou penou. Vďaka veľkému množstvu typov kovania je možné namontovať bránu takmer do každej garáže. Je možné prevedenie na ručné otváranie alebo automatické ovládanie skrz vypínač poprípade diaľkové ovládanie. Brány sa vyrábajú v typizovaných rozmeroch aj v rozmeroch na mieru. Maximálna šírka brány pre privátny sektor je 5,5 m. Priemyselné brány vyrábame v šírke do 8,5 m. Možnosť integrovaných dverí do brány.

Panelový sendvič s prelismi kaziet, lamiel, strednou drážkou alebo bez prelisov. Plášť tvorí galvanizovaný plech o hrúbke 0,53 mm štandardne so vzorom STUCCO alebo WOODGREIN. Vrchný polyesterový nástrek je v štandardnom prevedení v bielej farbe. Výška sekcie garážovej brány je 500 a 610 mm, hrúbka 42 mm, s vnútornou polyuretanovou izoláciou a prerušenými tepelnými mostmi. Spodná a horná sekcia brány je ukončená hliníkovým eloxovaným profilom s gumovým tesnením.

Sekcie garážovej brány majú bezpečnostné zámky proti zovretiu prstov. Štandardne sú brány Roll&Styl Plus vybavené bezpečnostným kovaním FLEXI-FORCE. Tieto kove patria medzi najdôležitejšie s dlhodobou životnosťou. Na každej sekčnej bráne sa vypočíta výpočet pružiny podľa závažia sekcií, rozmeru brány, typu kovania a počtu intervalov otvárania brány. Kotviace vertikálne stojky vo tvare L s integrovaným tesnením - záruka stability a bezpečnosti. Celá konštrukcia je z galvanizovanej ocele. Pre spojenie profilov sa používa technológia TOX. Tento systém zaručuje pevnú pevnosť konštrukcie bez vŕtaní alebo poškodenia pozinkovanej vrstvy bodovaním.

ROLOVACIE sEKCIOVé BRáNY

Hlavnými prednosťami sú širokospektrálna ponuka povrchovej úpravy a moderný vzhľad. Nízka hlučnosť a priestorová nenáročnosť dotvára celkový dojem z tejto garážovej brány. O zabránenie úniku tepla sa stará zateplenie polyuretánovou penou. Vďaka veľkému množstvu typov kovania je možné namontovať bránu takmer do každej garáže. Je možné prevedenie na ručné otváranie alebo automatické ovládanie skrz vypínač poprípade diaľkové ovládanie. Brány sa vyrábajú v typizovaných rozmeroch aj v rozmeroch na mieru. Maximálna šírka brány pre privátny sektor je 5,5 m. Priemyselné brány vyrábame v šírke do 8,5 m. Možnosť integrovaných dverí do brány.


• ŠTANDARD - štandardné kovanie pre brány s nadpražím min. 200 mm 
• PREGO - znížené kovanie pre brány s nadpražím min. 70 mm (ručná brána) a min. 120 mm (automatická brána)
• TUNEL - kovanie pre otvory bez nadpražia a bez ostenia
• BUNKER - kovanie pre otvory s nadpražím bez ostenia
• KARA - zvýšené kovanie pre výšku nadpražia 350 mm a viac
• STRIP - kovanie s bočnými pružinami

ROLOVACIE GARÁŽOVÉ BRáNY

Rolovacie garážové brány sú ideálnym riešením k uzavretiu garáže bez špeciálnych stavebných úprav otvoru a podlahy. Svojím efektívnym konštrukčným riešením sa prispôsobujú prakticky akémukoľvek vchodu do garáže. Základným materiálom je hliník, liatina alebo oceľ. Vysokú stabilitu a bezhlučnosť zaisťuje špičková technológia spracovania lamiel a vyplnením polyuretánovou penou.

GATE 55
šírka lamely 55 mm
max. šírka 3 000
max. výška 3 400

GATE 77
šírka lamely 55 mm
max. šírka 5 600
max. výška 3 600

GATE 96

šírka lamely 96 mm
max. šírka 6 500
max. výška 5 000


max. plocha 10 m2 15 m2 26 m2

Cenovú ponuku získate pomocou kontaktného formulára

Kontaktujte nás, radi Vám odpovieme.

Galéria našich prác